Shopping cart
0,00 ₺

10 YILLIK GARANTİ

10 YILLIK GARANTİ

EN İYİ FİYAT

Çatı penceresinde en iyi fiyat güvencesi

HER YERDEYİZ

Türkiye'nin her yerine teslimat

Çatı penceresinde uygun fiyat/kalite avantajı sağlamak için Balio çatı pencereleri artık Türkiye'de. Kredi kartına 12 taksit ile çatı penceresi sahibi olun. Çatı peceresi satışlarımızda fiyatlarımıza ETEKLİK DAHİLDİR.

ÇATI PENCERESİ FİYATLARI VE MODELLERİ

Temel özellikleri bir olsa da farklı malzemelerden imal edilmiş Balio ve Rooflite Çatı Penceresi Modellerimiz başlıca 3 başlık altında toplanabilir.

Masif Ahşap

Masif emprenye iskandinav çamından imal edilmiş çatı pencereleri

Beyaz Ahşap

Ahşap üzeri fabrikasyon beyaz renk boyalı çatı pencereleri

Beyaz PVC

İçi köpük doldurulmuş kaliteli PVC malzemeden üretilmiş çatı pencereleri

Düz Teras

Eğim olmayan düz çatılarda kullanılan PVC teras çatı pencereleri

AHŞAP ÇATI PENCERESİ

Balio Çatı penceresi masif çam ağacından imal edilmiştir. Ancak bu ahşap kısımlar, yağmur veya kar ile temas etmez. Çünkü üst yüzeyi alüminyum eteklikler ile kaplıdır. Ortasında bulunan pivot açılım sağlayan menteşeleri sayesinde kanat kısmı kendi ekseni etrafında 180 derece dönerek dıştaki cam içeri döner ve kolayca temizlenebilir.
Dorset Yapı bünyesinde tüm çatı pencereleri istenilen tüm RAL kodlarına göre renklendirilebilmektedir. En popüler renkler beyaz, antrasit (koyu füme) ve ceviz renkleridir.

ÇATI PENCERESİ ETEKLİK SEÇİMİ

Balio çatı pencerelerinin mutlaka bir eteklik ile birlikte kullanılması gereklidir. 2 tip eteklik mevcuttur. Kiremit veya sandviç panel gibi yüksek hadveli çatı kaplama malzemeleri için WO C2R, shingle veya membran gibi daha düşük çatı kaplama malzemeleri için ise ZO C2R eteklik kullanılmalıdır. Çatı penceresi eteklikleri Balio ürünlerinde hediye olarak gönderilmektedir.

ÇATI PENCERESİ CAM ÖZELLİKLERİ

Balio Çatı pencerelerinin camları standart olarak 24 mm kalınlığında, dışı temperli (normalden 5 kat daha zor kırılan) güçlendirilmiş yalıtımlı çift camdır. İki cam arası argon gazı doldurulmuştur. Bu da ısı iletimini azaltır ve kışın ısı kaybı düşer, yazın içerinin ısınması azalır.

Alternatif olarak KONFOR LAMİNE CAMLAR da tercih edilebilir. Isıcam Konfor K serisi cool plus camlar; dıştaki 6 mm temperli ve coolplus özellikli, iç camlar ise lamine edilmiş iki adet 4 mm camdan oluşur. Bu camlar yazın içerinin ısınmasını %86 oranında azaltır. Kırılması son derece zordur ve kırılsa dahi lamine camdan dolayı parçalara ayrılmazlar.

ÇATI PENCERESİ AKSESUARLARI

Çatı Penceresi Güneşliği

Çatı Penceresi Stor Perde Seçenekleri

Çatı Penceresi Teleskobik Uzatma Çubuğu

ÇATI PENCERESİ MONTAJI NASIL YAPILIR ?

Orijinal kartonun içinden resimli montaj kılavuzu çıkmaktadır. Gerekli adımlar tek tek takip edilirse çatı penceresinin montajı kolayca yapılabilir. Montaj desteği alınması isteniyor ise lütfen bizimle temasa geçiniz.

0(549) 640 22 55 0(216) 521 22 51